Peníze měním na dobrý pocit.

— Lucie, 31 let
PHOTOGRAPHY

This is a paragraph. This is a great place for you to tell your clients more about your story and to describe the type of photographer you are. Nemám ráda ten patos okolo. Tak prostě takhle: Fotím jídlo. Ne, jinak. Fotím skvěle jídlo. Někdy je ale fajn u toho jídla fotit i lidi. Jenže když nevíte, jak fotit lidi, nebude to s tím jídlem dobře fungovat, takže fotím i lidi bez jídla. A protože lidi jsou dost širokej pojem, fotím vlastně úplně všechno, co se týká lidí. Co lidi dělají, co vyrábí, jak to, co vyrábí, drží v ruce nebo nedrží vůbec a jen to leží někde na stole nebo visí ve vzduchu, jak jsou radostný, jak pláčou, jak mají rádi svoje děti nebo jak rádi nosí svoje oblečení a někdy, jak rádi nemají žádný oblečení. TLDR. Když si sednem, z výsledku si pak všichni sedneme. Jako na prdel.


COPYWRITING

Každé trauma má svůj benefit.

Moje máma je učitelka. Dost nepravděpodobně jako jediná učitelka vymyslela speciální sadu domácích trestů, které na mě aplikovala v domění, že se ze mě stane lepší člověk. Opakovaně. Několik let. Pořád dokola. Někdo tomu říká trauma a někdo větná stavba. Choice is yours. Tak dlouho jsem graficky znázorňovala čerchovaně, tak dlouho jsem psala vyprávění na téma Dovolená na Maltě stokrát jinak, úvahy o tom, jak moc musí člověk opravdu vyrůst, aby byl „dost velký na to“ nebo zda ženy patří spíš za plotnu nebo před ni, až se ze mě stala copywriterka.

SUPERVISIONProjekt máte?


Už 5 let se motám okolo týmů a projektů napříč českým gastrem. Možná jsem neviděla hada srát ani stíhačku couvat, ale zato jsem se naučila, jak udělat vašemu food byznysu co nejlepší obrázek. Pokud zrovna nevíte jak, ale takhle ne, nevadí. Nezapomeňte, že jsme přežili covid z okýnka. Pomůžu vám zaujmout postoj k vizuální i psané komunikaci vaší značky přesně tak, jak si to zaslouží.


All you can mít


CHCETE TO PO SVÝM?

V práci vyznávám čistou hlavu, stůl, ale taky čistě individuální přístup ke klientům a cílům, kterých chtějí dosáhnout. Dejte mi vědět, jak to potřebujete. Ain't no mountain high enough.